24 Saatte Zengin Olmak İçin Okunacak Dua

4.6/5 - (81 votes)

24 Saatte Zengin Olmak İçin Okunacak Dua – Parasal konularda sıkıntı çeken ve feraha kavuşturmak isteyenler bereket dualarını okuyabilir. 24 saatte zengin olmak için okunacak dua hangisi? maddi kazanç sağlamak isteyenler açısından önemlidir. Duaların aşk, sağlık ve aynı zamanda da parasal konularda fırsatları hayatımıza sunması, pek çok kişinin dualara sarılarak bereket duası yapmasına neden oluyor.

24 Saatte Zengin Olmak İçin Okunacak Dua

Zengin olmak isteyenlerin düzeni olarak okuyacağı zenginlik duası sayesinde bereket kapısı da açılmış olur. 24 saatte zengin olmayı sağlayacak etkili bir dua arıyorsanız işte detayları:

*Bismillahirrahmanirrahiym. Allahümme Ya Ganiyyü

*Ya hamidü

*Ya mübdlü

*Ya Vedud

*Eğnini Bi Hallalike

*Bi Fadlike  Ammen Sivake

Duayı her gün düzenli şekilde okuduğunuz zaman hem şans hem de bereket kapılarınızın açılmasını sağlamış olursunuz.

Hangi Sure Zengin Eder?

Hangi sure zengin eder? maddi anlamda iyi bir gelir elde etmek ve yaşamını da daha sorunsuz şekilde sürdürmek isteyenler açısından önemlidir. Duanın hayatımızdaki sihirli etkisi çok fazla olduğundan dolayı ne tür sıkıntılar içerisinde olursak olalım duaları okuyarak bir çıkış kapısı bulmaktayız. Duaların düzenli şekilde okunması bir yandan manevi ruhumuza iyi gelirken bir yandan maddi anlamda güzel şeylerin olmasına vesile etmesine neden olacaktır. Para konularında rahatlamak isteyenlerin okuyacağı en etkili sureler arasında Vakıa suresinin yer almış olduğunu söyleyebiliriz.

Bol Kazanç İçin Hangi Esma?

Esmalar, hayatımızı daha güzelliklere doğru sürüklemek açısından önemlidir. Özellikle bol kazanç için çekebileceğiniz bazı esmalar bulunmaktadır. Bu esmalar sayesinde para konularında yaşamış olduğunuz tüm sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz. Borç içerisinde olan ve işsizlik sıkıntısı çekenlerin gündelik yaşamlarında devamlı olarak esma zikri çekmelidir. Bol kazanç için hangi esma? diyenler için Ya Hayyum, Ya Kayyum, Ya kadir esmalarını çekebilirsiniz.

Allah’ın Hangi ismi İle Zenginlik İstenir?

İnsanlar daha rahat bir yaşam sürmenin hayalini yaşar. Öyle ki zengin olmak hemen herkesin en büyük hayallerinden biridir. Bu hayallerini bir an önce gerçekleştirmeyi isteyenler hangi duayı okuması gerektiğini de sorgulamaya başlar. Baktığımız zaman Allah’ın hangi ismi ile zenginlik istenir? duanın daha fazla tesirli hale dönmesi açısından önemlidir.

Kalpten ve samimi bir dille Yüce Mevla’dan zenginlik istediğiniz zaman duaların kabul olma durumu söz konusu olabilir. Çünkü yaşantımızda hiçbir şey imkansız değildir. Hatta imkansız olarak görülen her şeyin bir süre sonra da gerçekleşmeye başlaması aslında duaların ne kadar çok etkili olduğunu da gözler önüne serme konusunda etkili olduğunu söylemeliyiz. El Muğni esması Allah’ın Yüce ve zenginlik veren anlamını taşımaktadır. Bu nedenle günlük yaşantınızda sık sık bu esmayı söylemeniz de fayda var. Aynı zamanda bereket açısından rızkının kapalı olduğunu düşünenler namaz kılmayı ihmal etmemelidir. Namaz kıldıktan sonra duaları etmek daha etkili olmasına neden olur.

“24 Saatte Zengin Olmak İçin Okunacak Dua” üzerine 61 yorum

  • اللهم صل و سلم و بارك على سيدنا محمد و على اله و صحبه و سلم .
   Elleriniz dert görmesin

   Cevapla
 1. Bizler kul olduğumuzun idraki içerisinde olduğumuz sürece, Allah’tan istediklerimizin ve isteyebileceklerimizin sınırı yoktur. Peygamberimiz (s.a.v), kendisi en yüksek makamlara talip olmuş ve bunları Allah’tan istemiştir.

  Cevapla
 2. Bizler kul olduğumuzun idraki içerisinde olduğumuz sürece, Allah’tan istediklerimizin ve isteyebileceklerimizin sınırı yoktur. Peygamberimiz (s.a.v), kendisi en yüksek makamlara talip olmuş ve bunları Allah’tan istemiştir.

  Cevapla
  • Bizler kul olduğumuzun idraki içerisinde olduğumuz sürece, Allah’tan istediklerimizin ve isteyebileceklerimizin sınırı yoktur. Peygamberimiz (s.a.v), kendisi en yüksek makamlara talip olmuş ve bunları Allah’tan istemiştir.

   Cevapla
  • Çok bilgilendirici bi metin çok işe yarıyor hiçbiyerden bulamadığım bilgileri buradan buldum çok açıklayıcı

   Cevapla
 3. Bugünlerde böyle tesirli bir duaya çok ihtiyacım vardı iyiki bu yazıyla karşılaştım okumaya başladığım gün etkisini göstermeye başladı şükürler olsun 🤲

  Cevapla
 4. Bol kazanç için hangi esma? diyenler için Ya Hayyum, Ya Kayyum, Ya kadir esmalarını çekebilirsiniz. Çok etkili bir site güzel bilgiler var

  Cevapla
 5. Bu zor günlerimizde bize çok faydalı bilgiler verdiğiniz için Allah razı olsun Bu Cuma gecenin suyu hürmetine Rabbim hepimizi bağışlasın inşallah

  Cevapla
 6. Çok anlamlı vede çok güzel bir site Allah’ın emirlerini yerine getirmek için güzel yapılmış bereketi attıracak güzel dualar var elhamdülillah

  Cevapla
 7. Bu sıkıntı zamanlarda böyle dualar edilmeli faydalı bilgiler verilmiş dua etmenin önemi de anlatılmış oluyor

  Cevapla
 8. Bizler kul olduğumuzun idraki içerisinde olduğumuz sürece, Allah’tan istediklerimizin ve isteyebileceklerimizin sınırı yoktur. Peygamberimiz (s.a.v), kendisi en yüksek makamlara talip olmuş ve bunları Allah’tan istemiştir

  Cevapla

Yorum yapın