Blackpink Konser Biletleri Fiyatları

Blackpink konser biletleri fiyatları bu grubun konserlerine gitmek isteyen pek çok kişi tarafından araştırılır. İnsanlar bu grubun konserine gitmek istedikleri zaman fiyatları kadar ne zaman ve nerede olduğu konularını da merak ederler. Bu grubun konserlerinin bilet fiyatları genel bulunduğu alanlara göre değişiklik gösterir.

2016 yılından beri aktif olmaya devam eden ve dünya rekorları kıran grup daha çok K-pop türünde şarkılar yapar. Grup içerisinde yer alan isimler ise şu şekilde sıralanır;

  1. Jisoo
  2. Jennie
  3. Rose
  4. Lisa
Blackpink Konser Biletleri Fiyatları
Blackpink Konser Biletleri Fiyatları

Türkiye’de Blackpink Konser Biletleri Fiyatları ve Ne Zaman?

Blackpink konser biletleri kadar konserlerin ne zaman olduğu da araştırılan konular arasında yer alır. Bu konserlere gitmek isteyen kişiler tablo içerisinde yer alan tarihler ve yerler hakkında bilgi alabilirler. Grubun konser tablosu ise şu şekildedir;

BAŞKA BİLMİŞ YAZI :  Bedelli Askerlik İle İlgili Önemli Bilgiler
ÜlkeTarih
Seoul, Kore, Olympic Gymnastics Arena15 Ekim 2022 Cumartesi, Saat 18:00
ABD, Dallas, Texas, TBD Dallas25 Ekim 2022 Salı Saat 18:00
ABD, Houston, Houston TBD29 Ekim 2022 Cumartesi Saat 18:00
Kanada, Hamilton, TBD Hamilton2 Kasım 2022 Çarşamba Saat 18:00
Köln, Almanya, Köln TBA8 Aralık 2022 Perşembe Saat 18:00
Paris, Fransa, France TBA11 Aralık 2022 Pazar Saat 18:00
Riyad, Suudi Arabistan, TBA Riyadh20 Ocak 2023 Cuma Saat 18:00

Blackpink Konser Biletleri Nasıl Alınır?

Grubun konserine gitmek isteyen kişiler satın alma işlemlerini online olarak gerçekleştirebilirler. Böylelikle de konser günü geldiği zaman sorunsuz şekilde konser alanına giderek bu eğlenceli konserin tadını çıkarabilirler.

BAŞKA BİLMİŞ YAZI :  21 Nintendo Karakter Adının Mitolojisi

Blackpink Konser Bileti Kaç TL 2022?

Blackpink konser bileti kaç TL 2022 yılı içerisinde en çok merak edilen konular arasında yer alır. bu grubun konser biletler fiyatları, bulundukları ülkelere ve yerlere göre değişiklik gösterir. Ancak Türkiye için bakılacak olduğu zaman konser biletleri fiyatları genel anlamda 200 ila 250 TL arasında değişiklik gösterir. İnsanlar online olarak bu grubu konser biletlerini satın aldıkları zaman sorunsuz bir biçimde konsere giderek eğlenceli zaman geçirme imkanı elde ederler.

Yorum yapın