Uzaktan Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın?

Uzaktan Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın? – Erkeklerin birine karşı sevgisinin ne derece olduğunu anlamak zordur. Seven erkeği her ne kadar anlamak biraz daha kolay olsa da bazı erkeklerin gizemli yanlarından dolayı duygularını çok açık etmemesinden sevip sevmediği anlaşılmamaktadır. Kadınlar daha duygusal varlıklar olduğundan dolayı doğal olarak karşıdaki kişiden sürekli olarak seviye dair güzel cümleler duymak ister. Fakat uzaktan bir erkeğin sevdiğini anlamak zor bir durumdur ve ikilem yaratabilir.

Uzaktan bir erkeğin seni sevdiğini nasıl anlarsın? öğrenmek istiyorsan işte önemli püf noktalarıyla geldik!

Sevgisini Kıskançlığıyla Gösterir!

Bir erkeğin duygusunun ne derece olduğunu anlamanın yollarından biri de kıskançlık seviyesine bakmak olacaktır. Eğer bir erkek sahipleniyor ve kıskançlık yapıyorsa bu davranışıyla size karşı boş olmadığını kanıtlamaktadır. Seven bir erkek o kadar çok kıskanır ki sosyal medyada çevrimiçi olmanın bile hesabını sormaya başlar. Gittiğiniz mekanları, görüştüğünüz arkadaşları, telefonun neden meşgul çaldığına dair artık her şeyi sorgulamaya başlamış olması, ne kadar çok düşünüp sevdiğinin göstergesi olacaktır

BAŞKA BİLMİŞ YAZI :  Yağlı-Yağsız Davlumbaz Temizliği Nasıl Yapılır?

Neleri Sevdiğinizi Öğrenmeye Çalışır

Uzaktan bir erkeğin sizi önemseyip sevdiğini anlamanın bir yolu da nelerden hoşlandığınızı sormaya başlar. Mutlu olduğunuz her şeyi öğrenmeye başlar ve mutlu etmek için elinden geleni yapar. Sürprizler yaparak  mutlu etmenin yollarını arar. Zaten bunları yapması da ne kadar çok değer vermiş olduğunu kanıtlar nitelikte olduğunu göstermektedir. Seven erkek özellikleri arasında mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yaptığını da ekleyebiliriz.

Kısıtlayıcıdır

Seven bir erkeği anlamanın çözüm yollarından biri de kısıtlayıcı olmasıdır. Doğal olarak sevdiği bir kadını başkalarıyla paylaşamaz. Paylaşamamasından dolayı bu durum bir süre sonra kısıtlayıcı olmaya başlamasına neden olacaktır. Gittiğiniz ya da görüştüğünüz her şeye bir süre sonra karışabilir. Bu davranışı sizi sıkıntıya sokmak için değildir. Bunu yapmasının temel nedeni içinde ki size karşı olan yoğun duygularının açığa çıkmasından dolayı olduğunu söylemek mümkün.

BAŞKA BİLMİŞ YAZI :  Hayallerinizdeki Ev İçin 10 Tavsiye

Arkadaşlarınızı ve Yakın Çevrenizi Tanımak İster

Arkadaşlarınızı ve aynı zamanda da yakın çevrenizi tanımak isteyecektir. İlgisiz ve duygusal açıdan bir şey hissetmeyen bir erkeğin, çevrenize karşı asla bir merak olmayacaktır. Bu nedenle bir erkeğin çevrenizi öğrenmesi ve sorgulaması ne kadar çok sevip önemsediğinin göstergesi de olmaya başlar.

Nerede olduğunuzu ve neler yaptığınızı gün içerisinde çok fazla şekilde sormaya başlayacaktır. Mesajlarına geç döndüğünüzde ya da telefonlarını açmadığınız zamanlarda hemen şüphelenmeye başlar. Aklına bin bir türlü sorular da gelmeye başlamış olacaktır.

Sesinizi Duymadan Mesaj Atmadan Duramaz

Seven bir erkeği anlamanın en güzel yollarından biri de neler yaptığı ve nasıl davrandığıdır.  Seven erkek nasıl anlaşılır? diyorsanız sesinizi duymadan ya da mesaj atmadan duramayacağını söylemeliyiz. Her gün olmasa bile 2 günde bir arama yapmak ister.

Yorum yapın