Dahmer Hakkında Bilinmeyen 7 Gerçek

5/5 - (4 votes)

Dahmer Hakkında Bilinmeyen 7 Gerçek;

  • Hiçbir cinayetini vahşet için işlemedi.
  • Ameliyattan sonra cinsel organının alındığına inandı.
  • İlk Cinayetini 18 yaşında işledi.
  • Orduda ki askerlere tecavüz etmiştir.
  • Evinde vahşet verici bir kötü koku vardır.
  • Bazı kurbanlarının kafalarını buzdolabında saklamıştır.
  • İlk Cinayetini işlediği gibi öldürülmüştür.

Dahmer Hakkında ki Gerçekler.

İçindekiler

Dahmer’ın şiddet içeren ve ürkütücü eğilimleri, ilk yıllarında yaşanan olaylar tarafından tetiklenmiş olabilir.

Jeffrey Dahmer’in annesi ona hamileyken sağlık sorunu yüzünden ilaç kullanmaya başlamıştır ,bunun üzerine Jeffrey Dahmer doğduğunda bacaklarında problem vardı ve 4 aylık olana kadar hareketsiz kaldı. Jeffrey Dahmer bebekken annesi anti-depresan kullanımından dolayı Jeffrey Dahmer’i emzirmeyi erken yaşta bırakmıştır.

Sonunda bu durumlar düzelirken, 4 yaşındaki Dahmer, ne yazık ki 1964’te skrotumun çift fıtığını onarmak için ameliyat oldu. Dahmer’in davasında ifade veren klinik psikolog Dr. Judith Becker, bazı konuşmalarını doktorlarla paylaştı. seri katil Dahmer, ameliyattan sonra cinsel organlarının kesildiğine inandığını hatırladı. Ailesi ayrıca Dahmer’in ameliyattan sonra içine kapandığını ve utandığını fark etti. Çocukken çok az arkadaşı vardı, bu da ebeveynlerinin ona karşı kayıtsız kalmasına ek olarak, Dahmer’in daha da yalnız hissetmesine neden olmuş olabilir. Çocukluğundaki bu ve diğer olaylar, Dahmer’in sonraki yaşamındaki rahatsız edici davranışlarının temellerini atmış olabilir.

İlk Cinayetini 18 yaşında işledi.

1978’de Dahmer’in aile içerisinde ki problemler Jeffrey Dahmer yeni doğduğunda başlamıştı. Annesinin psikolojik sıkıntıları ve babasının sorumsuz davranışlarından dolayı evlilikleri sekteye uğramıştı. Lionel ve Joyce Dahmer 1977 yılında ayrılmıştır.

Boşanmanın ardından annesi, erkek kardeşiyle birlikte şehir dışına taşındı ve babası da aile evini terk etti. Dahmer yalnız kaldı. Ağır bir şekilde alkol almaya başladı ve 18 yaşında ilk kurbanı konsere gitmek isteyen bir otostopçuydu. Kafasına vurduğu dumbell (dambıl) ile ilk Cinayetini işlemiştir. Daha sonrasında kemiklerini parçalara ayırıp kendi evinin bahçesinin farklı alanlarına serpiştirmiştir.

Yorum yapın