Erotizmin Bol Olduğu Yabancı Filmler

Rate this post

Erotizmin bol olduğu yabancı filmler arayan kişiler için özellikle izleyebilecekleri pek çok başarılı yapım bulunmakta ve bu yapımlar içerisinde IMDB puanı olarak da oldukça iyi bir puan ve seyirci yorumlarında olumlu geri dönüşler almış çeşitli yapımlar bulunmaktadır.

Özellikle cinselliğin ön planda olduğu bu yapımlar, alt metinleri ile birlikte erotizmi bolca kullanan yapımlar olarak dikkat çeken filmlerdir. Özellikle bu tarz bir yabancı film izlemek isteyen kişiler için, hem geçmişte hem de yakın zamanda çekilmiş pek çok film seçeneği bulunmaktadır. Aldığı olumlu yorumlar ve yüksek puanlar ile en çok dikkat çeken ve erotizmin en iyi şekilde işlendiği yapımlardan bazıları şöyledir;

  • Nymphomaniac 1-2
  • Temel İçgüdü
  • Grinin Elli Tonu

Erotizmin Bol Olduğu Yabancı Filmler: Nymphomaniac 1-2

İçindekiler

Joe adındaki nemfomanyak bir kadının 50 yıllık yaşamı boyunca yaşadığı hayatı ve bu hayatın içerisinde özellikle cinsel yaşantısını ve macerasını merkeze alan Nymphomaniac 1-2, özellikle erotizm konulu filmler arasında en başarılı yapımlardan biri olarak kabul edilmektedir.

2 seriden oluşan bu filmde, Joe’nin soğuk bir kış gecesinde sokağın ortasında dövülmüş bir şekilde yatarken, yakışıklı ve bekar Seligman tarafından bulunması ve bu genç adamın onu evine götürmesi ile başlamaktadır. Seligman’ın evinde dinlenirken hayat hikayesini anlatmaya başlayan Joe’nin yaşamı boyunca yaşadığı birbirinden farklı cinsel serüvenleri ile karşı karşıya kalırız.

Erotizmin Bol Olduğu Yabancı Filmler: Temel İçgüdü

Temel İçgüdü, 1992 yapımı bir filmdir. San Francisco cinayet masası dedektifi olan Nick Durran’ın bir cinayet dosyasını çözüme kavuşturmaya çalışırken davanın şüphelilerinden biri olan Catherine Trammel ile karşılaşmasından sonra aralarında alevli bir aşk başlar ve Catherine, oldukça çekici bir kadın olarak Nick’e cinsellik konusunda son derece serbest davranarak beraber şehvet dolu birliktelikler yaşarlar.

Catherine aynı zamanda bir yazar olarak son kitabında Nick’in davasına oldukça benzer bir cinayeti kitabında kaleme alsa da Nick çoktan kendini Catherine’in çekiciliğine kendine kaptırmıştır. İhtiras dolu bir birliktelik ve erotizmin ön planda olduğu bu başarılı yapım, oldukça yüksek puanlara sahiptir.

Erotizmin Bol Olduğu Yabancı Filmler
Erotizmin Bol Olduğu Yabancı Filmler

Erotizmin Bol Olduğu Yabancı Filmler: Grinin Elli Tonu

Grinin Elli Tonu filminde, Ana Steele, bir edebiyat öğrencisidir. Bir gün genç ve yakışıklı girişimci Christian Grey’le bir röportaj yapmaya gider ve bu yakışıklı girişimcinin çekiciliğine dayanamayarak ona karşı büyük bir arzu duyar. Sürekli olarak ona yakınlaşmaya çalışan Ana’nın güzelliği ve çekiciliğine dayanamayan Grey’de buna kayıtsız kalamaz. Ancak Ana’nın, Grey hakkında bilmediği pek çok şey vardır.

Bir anda Grey’in karanlık dünyasında kendisini bulan ve onu daha da yakından tanıyan Ana, Grey’in adeta bir şehvet delisi olduğu ve çok garip cinsel istekleri olduğunu gören Ana, ilk başlarda büyük bir tereddütte düşse de yine de kendisini Grey’in yanından alamaz. Aslında kendisinin de bu şehveti istediğini ve arzularını hissettiğini fark eden Ana ve Grey arasında oldukça şehvetli, fantazili ve ilginç bir ilişki başlar.

Yorum yapın