Evliliğin İlk Aylarında Neden Hamile Kalınmaz?

Evliliğin ilk aylarında neden hamile kalınmaz bu sağlık açısından bir problem olduğu anlamına gelmemelidir. Genellikle toplumda bir kanı oluşmuştur. Ama bu durum gerçeği yansıtmamaktadır. Eğer ki kadın ve erkek sağlıklı üreme organlarına sahip ise hamile kalabilir. Biyolojik olarak herhangi bir sıkıntıdan söz etmek mümkün değildir.

Evlilik iki insanın birbirine evet demesi olan bir hukuki süreçtir. Bazı kişiler birbirini tanıyarak evlilik yoluna çıkmaktadır. Bazı kişiler ise görücü usulü ile bu yola çıkmaktadır. Birlikte bir ömür geçireceğiniz insanı tanımak oldukça önemli bir noktadır. Bu anlamda sağlık açısından olmasa da çocuk açısından evliliğin ilk aylarında bebek düşünmek riskli olabilir. Çünkü insanlarla aynı eve girmeden insanları tanımanız mümkün olmamaktadır. Bu anlamda da bir süre evliliğinize ve kendinize vakit ayırmanız daha doğru olacaktır.

Evliliğin İlk Aylarında Neden Hamile Kalınmaz?

Hiçbir sorun yokken neden hamile kalınmaz en belirgin cevabı gerçekten daha zamanı var olacaktır. Hamilelik annelik babalık herkesin istediği bir süreçtir. Bu süreç özellikle zamanı geldiğinde gerçekleşecektir. Bazı kişiler evlenip çocuk sahibi olamamaktadır. Bu anlamda en doğru karar tabiki doktora gitmek olacaktır. Doktora gidilip belli testler yapılacaktır. Bu testlerin sonuçlarında da bebek için hiçbir engel olmadığı söyleniyorsa demek ki daha vakti ve zamanı gelmemiştir. Bu anlamda denilebilecek şey biraz daha beklemek olacaktır. Zaten sağlık açısından herhangi bir problem var ise doktorunuz çeşitli yönlendirmeler yapacaktır.

BAŞKA BİLMİŞ YAZI :  Efsane Video Oyunları Posta Puluna Dönüştü
Evliliğin İlk Aylarında Neden Hamile Kalınmaz?
Evliliğin İlk Aylarında Neden Hamile Kalınmaz?

Korunmadığım Halde Neden Hamile Kalamıyorum?

Korunmadığım halde neden hamile kalamıyorum cümlesine özellikle verilecek cevap herhangi bir sağlık kuruluşuna gidilip gidilmediğidir. Çünkü herhangi bir tıbbı açıdan bir engel bulunabilir. Bu anlamda da ilk önce bir hastaneye başvurmak gereklidir. Hem kendi hem de eşinizin gerekli tüm tahlilleri yapılmalıdır. Bu tahlil sonuçlarına göre doktorunuz zaten çeşitli yönlendirmeleri yapacaktır. Eğer tıbbi olarak bir sıkıntı var ise tedavi yöntemi uygulanacaktır. Herhangi bir tıbbi sıkıntı yoksa da daha zamanı gelmediği şeklinde yorum yapılabilir. Bebek noktasında çok aceleci olmamak da oldukça önemli bir konudur.

Video Kaynağı

“Evliliğin İlk Aylarında Neden Hamile Kalınmaz?” üzerine 39 yorum

 1. başarısız geçiren de bulunmaktadır. Bu anlamda da ürünleri size anlatıldığı gibi kullanmanız fayda olacaktır.

  Herbalife ürünlerinde sadece mamaların değil yan ürünlerinde kullanımı çok önemlidir. Örnek olarak verecek metabolizma hızlandırıcı çayını kullanmak veya vitaminlerini kullanmak çok önemlidir. Özellikle herbalife vitaminleri kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı satılmaktadır. Kişinin kendini daha iyi ve daha diri hissetmesini sağlayarak günlük yaşamını kolaylaştıracaktır.

  Yanıtla
 2. Arkadaşlar bu siteye hergün giriyorum çok faydalı bilgiler paylaşıyorlar elerine sağlik herkese tavsiye edilir

  Yanıtla
 3. Bu siteyi her gün takip ediyorum gerçekten çok güzel bilgiler veriyorsunuz emeğinize sağlık teşekkürler

  Yanıtla
 4. Günümüzde sağlıkla ilgili bazı şeyleri bilmemiz onemlidir buradadw ozeliklle evlilikle ilgili öğrenilmesi gerejli güzel şeyler öğretiyorlar

  Yanıtla
 5. Siteyi yeni keşfettim, aradığım bilgiyi bulmuş bulunmaktayım. Güzel makale, başarınızın devamını dilerim.

  Yanıtla
 6. Açıkçası güzel ve cevap arayışı içinde bulunan bir konu olmuş.bayagi yardımcı oldunuz bu açıklamayla.tesekkurler

  Yanıtla
 7. Çok güzel açıklayıcı ve faydalı bir paylaşım olduğunu düşünüyorum bu siteye Her gün geçiyorum çok güzel paylaşımlar var hepinize tavsiye ederim

  Yanıtla
 8. Bebek isteyip umutsuzluğa kapılmamayı başarılı bir şekilde telkin eden , kişiyi motive eden çok faydalı bir site.

  Yanıtla
 9. Bunun için tıklayın başarıya yürüyenler yarışıyor izle bu siteyi çok iyi güzel paylaşım teşekkürler

  Yanıtla

Yorum yapın