Kocam Beni Aldatıyor mu Testi

Kocam beni aldatıyor mu düşüncesine kapılıyorsanız eğer bunu öğrenmenin bir kaç yolu vardır bu adımları takip ederseniz kocam beni aldatıyor mu testi sayesinde doğru şekilde bir sonuç elde edebilirsiniz.

Kocam Beni Aldatıyor mu testi

Kocanızın davranışlarını gözden geçirin, size davranışlarından farklılık sezdiğiniz vakit şüpheye düştüğünüzü belli etmeyin, soğukkanlı olun hal ve hareketlerine dikkat edin, olağandışı davranışlarda bulunuyorsa sizi aldatma olasılığı biraz yüksek, ama öncelikle bir sorununun olup olmadığını sorgulayın, geçiştiriyorsa şayet bu aldatıldığınıza bir adım daha yaklaştırıyor sizi. Üsteleyin belki yaşadığı stres sıkıntıdan kaynaklı problemler de olabilir.

kocam beni aldatıyor mu?

İletişiminiz Ne Durumda?

İletişiminiz ne durumda olduğunu baz alarak ilerleyebilirsiniz, örneğin eskisi kadar size sıcak davranmıyor ve güzel sözler söylemiyor ise bu konu üzerine biraz düşünebilirsiniz neden bu şekilde soğuk ve ilgisiz olabilir diye. Ama öncelikle yaşadığı problemleri göz önünde bulundurmanız gerekiyor, belirttiğim gibi şayet çevresinden ya da işinden kaynaklı yaşadığı problemler stres ve sıkıntılardan dolayı olabilir bunu da unutmayınız lütfen.

BAŞKA BİLMİŞ YAZI :  Barış Çiçeğinin Bakımını Nasıl Yapmalısınız?

Vakit Ayırmamak İçin Bahaneler

Kocam beni aldatıyor mu testi noktasında en etkili durumlardan birisi de sizlere vakit ayırmamasıdır, sizden daha önemli dışarıya ayırdığı vakitler ne üzerine olduğunu araştırınız, bir de çocuğunuz var ise ve bunu arka planda tutuyorsa mutlaka kocanızı takip ediniz, nerelere gittiğine dikkat ediniz, hangi mekanlarda oturup kalktığına bakınız. Çevresinde ki insanları araştırınız. Sürekli televizyon başında olmak, sizinle aynı yatağa girmekten geri durmak kocanızın sizi aldattığına dair sebeplerden biridir, koltukta uyumak, başka şeylere daha fazla ilgi ve alaka göstermekte verilebilecek örneklerden bir tanesidir.

Kişiselarası ilişki ve iletişim hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz : Kişilerarası ilişki – Vikipedi (wikipedia.org)

BAŞKA BİLMİŞ YAZI :  Tatilin Adresi Sky Tower - 2024

Bu yazımız da ilginizi çekebilir; Evliliğin ilk aylarında neden hamile kalınmaz?

Yorum yapın