Prefabrik Ev Fiyatları 2022 Kahramanmaraş

 • Kahramanmaraş, modern bir şehir yapısı konusunda hızla ilerleyen şehirlerimiz arasında yer almaktadır. Genelde modern şehircilikte yüksek apartmanlar akla gelse de Prefabrik Ev Fiyatları 2022 Kahramanmaraş ’ta tek ya da iki katlı müstakil evler de sıklıkla göze çarpmaktadır. Estetik görüntüleri ile prefabrik evler şehir yapısıyla bütünlük içerisinde bulunmaktadır. Prefabrik Ev Fiyatları 2022 Kahramanmaraş
 • Prefabrik Ev Fiyatları 2022 Kahramanmaraş ‘ta Şu Şekildedir.
 • 303.000₺ ile 49m2 alanda 1+1 odalı şekilde fiyatlarla başlayıp.
 • 3,500.000₺ ‘ye kadar ilerlemektedir.
 • 549.000₺ ‘ye 79m2 alanda 2+1 odalı prefabrik ev fiyatları 2022 kahramanmaraş ‘ta bulunmaktadır.
 • Prefabrik Ev Fiyatları 2022 Kahramanmaraş

Prefabrik Ev Nedir? Kahramanmaraş

Prefabrik evler; yapı itibari ile duvarlar beton karışımı yonga levhalardan oluşmaktadır. Birleşim elemanları galvanizli çeliktendir. Çatı kısmı trapez sac, metal kiremit, shingle, sandviç panel olarak yapılmaktadır. Prefabrik evler Türkiye’nin her bölgesine yapılabilir ve yaz aylarında serin kış aylarında ise gayet sıcak ve kullanışlıdır. Kısa sürede kurulur ve depreme karşı oldukça dayanıklıdır. Prefabrik evler güvenli mi? Evet güvenli ve sağlamdır. Birleşim elemanları çelikten oluştuğu için son derece dayanıklıdır. İç ve dış boyası aksatmadan yapıldığı takdirde prefabrik yapıların ömürleri beton yapılarla aynıdır. Web sitemizde olan projelerin dışında kendinize özel bir proje yapabilirsiniz. Her bütçeye uygun prefabrik ve çelik yapılar üretmekteyiz. Firmamız prefabrik villaçelik ev imalatı yapmaktadır.

BAŞKA BİLMİŞ YAZI :  7000'E Mesaj Atamıyorum!

Prefabrik Ev Kahramanmaraş Anahtar Teslim

 • Anahtar teslim prefabrik evler de dahil olan işler sırası ile;
 • Zemin betonu (su basman betonu) yapılması (Zemin düz olması şartı ile, hafriyat dahil değil)
 • Prefabrik binanın kurulması, elektrik su tesisatının çekilmesi, kapı, pencere, tavan çatı, iç pis ve temiz su tesisatın yapılması, iç ve dış boyasının yapılması
 • Mutfak dolabı ve banyo vitrifiye’nin montajının yapılması
 • Islak zeminlerin parke ve fayans ile kaplanması, mutfak dolabının alın kısmının fayans ile kaplanması
 • Nakliye ve personel konaklaması
 • Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermekteyiz. Prefabrik evlerin maliyetleri projeye gidilecek bölgeye göre değişmektedir.

Prefabrik Ev Kahramanmaraş Fiyatları

Kahramanmaraş modern şehir yapısının yanında huzuru da içinde barındıran bir şehirdir. Bu bakımdan şehirde yaşayanların çoğu komşuları ile olumlu iletişimde bulunan ve çevresiyle ilgili kişilerdir. Tüksek katlı bina yaşamı bu yüzden Kahramanmaraş dokusuna uymamaktadır. 30 bin liraya dahi ev sahibi olunmasını saplayan prefabrik yapılar ise Prefabrik ev fiyatları 2022 Kahramanmaraş aracılığı ile şehir sakinlerine en uygun yapılardır.

BAŞKA BİLMİŞ YAZI :  Xiaomi Wifi Pro Kurulum 2024

Tek katlı ya da çift katlı binalar kişisel tercihlere göre değişmektedir. Genişlik ya da küçüklük gibi ev tercihleri bakımından tamamen kişisel görüşler üzerine oluşturulan prefabrik evler Kahramanmaraş içinde nasıl bir ev hayaliniz varsa sizi o eve kavuşturmaktadır. Prefabrik ev fiyatları Kahramanmaraş sayesinde en kısa sürede sizi ev sahibi yapmaktadır.

Prefabrik Ev Görselleri Kahramanmaraş

Yorum yapın