Ayetel Kürsi İle Ağız Dil Bağlamak

Ayetel Kürsi ile ağız bağlamak son zamanların en çok araştırılan konularından bir tanesi olmaya devam etmektedir. Ayetel Kürsi duası ile bir insanın istediğini elde etmesi çok kolay olmaktadır. Ayetel Kürsi ile dua etmek sayesinde insanların karlarının ve kazançlarının bağlanmasından dillerinin bağlanmasına, uykularının bağlanmasından bevlinin bağlanmasına kadar her şey sağlanır.

3 Ayetel Kürsi ile bağlamak için ilk olarak insanların maksatlarına uygun bir şekilde abdest almaları gerekir. Bunun ardından belirli adımlar uygulanarak insanlar istedikleri işlemleri yapabilirler.

Ayetel Kürsi İle Ağız Dil Bağlamak Nasıl Yapılır?

Bir kimsenin dilini bağlamak için Ayetel Kürsi ilr sağlamak için belirli adımların uygulanması gerekir. Sarı, beyaz, kırmızı, mavi, yeşil, gri ve siyah olan renkler olacak şekilde yedi farklı renkten meydana gelen ipler alınır. Bakara 171 dil bağlamak gibi aynı şekilde uygulanırken her renk ip üzerine yedi kere Ayetel Kürsi suresi okunarak yeni bir düğüm atılır.

BAŞKA BİLMİŞ YAZI :  Pişman Ettirip Özür Dilettiren Dua

Düğümlerin atılmalarının ardından yedi renk olan ip ele alınarak birden bükülür ve bir araya getirilir. Ardından da her ayet sırası ile okunarak yeni bir düğüm atılır. Karşıdakinin ağzını dilini bağlamak için dua sırasında yukarıda olan her adımın sırası ile uygulanması gerekir.

Yedi düğüm bağlanması ve Ayetel Kürsiye ait her ayetin okunmamasının hemen ardından bu ipler bir kayaya bağlanır ve ardından da bir taş altına koyulur.

 Ayetel Kürsi İle Ağız Dil Bağlamak
 Ayetel Kürsi İle Ağız Dil Bağlamak

Ayetel Kürsi İle Ağız Dil Bağlamak Ne İşe Yarar?

Ayetel Kürsi dilek dilenerek insanların kaya altına ipler ile okunan duaları koyması ardından kısa sürede dualar kabul olur. Bir insanın ne gibi derdi varsa her bir dert için sırası ile uygulanır. Bu uygulamaların ardından en ufak sorun olmadan herkes rahat bir şekilde yapabilmektedir.

BAŞKA BİLMİŞ YAZI :  Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Diyanet

Ayetel Kürsi suresine ait faziletler saymak ile bitmeyecek kadar çok olmasından dolayı da insanların hayatlarında oldukça farklı etkiler sunmaktadır. Bundan dolayı kimse ne alanda sorun yaşıyor olursa olsunlar Ayetel Kürsi ile diledikleri konularda bağlamalar yaparak hayatlarının yoluna girmesine etki de ederler.

Yorum yapın